hurtownia prepaid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery hurtownia pre-paid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery
hurtownia prepaid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery
Aktualności

 

20 września 2019

Heyah: Nielimitowane rozmowy z wybranymi numerami na Ukrainę

 

W Heyah pojawiły się nowe oferty „Nielimitowane rozmowy z wybranymi numerami na Ukrainę” oraz „Tańsze połączenia na Ukrainę do wszystkich sieci”.

Z myślą o mieszkańcach Ukrainy przebywających w Polsce operator Heyah w ofercie „Nielimitowane rozmowy z wybranymi numerami na Ukrainę” daje użytkownikom możliwość wybrania nawet pięciu numerów ukraińskiej sieci Vodafone, z którymi będą mogli rozmawiać bez ograniczeń. Wykupienie jednego numeru to koszt 10 zł, a dostęp do usługi jest ważny przez 30 dni. Oferta będzie obowiązywać do końca marca 2020 r.

Z kolei w ofercie „Tańsze połączenia na Ukrainę do wszystkich sieci” Heyah obniża cenę minuty połączenia z 28 do zaledwie 9 groszy. Oferta będzie dostępna do końca marca 2020 r. Aby ją aktywować, trzeba wpisać kod *150*156*2#.

Źródło: www.telepolis.pl


22 listopada 2018

200 zł na start w usłudze na kartę

W ramach tej promocji każdy nowy użytkownik usługi Orange na kartę może liczyć na bonus w postaci 200 zł. Pieniądze te można wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu przyznania na standardowe połączenia głosowe z numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Aby skorzystać z promocji, należy aktywować i zarejestrować starter, wsyłać bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT na numer 815. Stan środków można sprawdzić SMS-em o treści ILE MINUT wysłanym na numer 901 (koszt jak za zwykłego SMS-a). Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku.

Źródło: www.telepolis.pl


30 marca 2018

Nowe promocje w Play na kartę

Solo Play na kartę

W ramach promocji SOLO PLAY NA KARTĘ możemy za 25 zł włączyć cykliczny pakiet, w skład którego wchodzą:

- nielimitowane krajowe SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych,

- nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne (nie - dotyczy połączeń na numery specjalne, infolinie, audioteksty oraz numery abonenckich usług specjalnych "AUS"),

- pakiet 10 GB Internetu, który możesz wykorzystać na transmisję danych (nie dotyczy roamingu międzynarodowego),

- pakiet roamingowy UE, w skład którego wchodzą: pakiet 100 minut do wykorzystania łącznie na połączenia przychodzące i wychodzące w Strefie Euro (po wyczerpaniu pakietu minuta połączenia przychodzącego kosztuje 0,03 zł, a połączenia wychodzącego 0,06 zł), pakiet 50 SMS-ów/MMS-ów (0,01 zł za SMS-a i 0,10 zł za MMS-a po wyczerpaniu pakietu) oraz pakiet 500 MB (po wyczerpaniu opłata wyniesie 0,012327 zł za 1 MB do limitu GB).

Aby aktywować pakiet promocyjny, należy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111* 978*1# lub wysłać SMS-a pod numer 111 o treści START.978. Można też wybrać odpowiednią opcję na swoim koncie w serwisie Play24.

Formuła rodzinna w Play na kartę

W promocji FORMUŁA RODZINA W PLAY NA KARTĘ założyciel grupy może aktywować pakiet, w ramach którego każdy z członków grupy (maksymalnie 8) otrzyma to samo, co w pakiecie w promocji SOLO, z tym że Internet krajowy nie ma limitu GB. Opłata wynosi 25 zł za każdy numer w grupie.

 Żródło: www.telepolis.pl


 7 marca 2018

Nowe promocje internetowe w T-mobile na kartę

Od 5 marca klienci usług T-Mobile na kartę mogą skorzystać z nowych promocji, w ramach których mogą dostać dodatkowe gigabajty. Dane dostępne w ramach pakietów internetowych możemy wykorzystać w Polsce oraz w strefie roamingowej 1A (Unia Europejska).

20 GB na 5 dni

Płacąc 20 zł tytułem opłaty aktywacyjnej otrzymamy jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 20 GB, który będzie ważny przez okres 5 kolejnych dni kalendarzowych. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*154*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4384.

5 GB na Weekend

W ramach tej promocji za 10 zł otrzymamy ważny przez 3 dni, od godziny 0:00 w piątek do 23:59 w niedzielę, pakiet internetowy o wielkości 5 GB. Aktywacja promocji w trakcie trwania weekendu nie powoduje wydłużenia okresu ważności pakietu. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*153*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4383. Pakiet jest jednorazowy.

2 GB na 30 dni

Ta promocja daje 2 GB Internetu za 13 zł. Pakiet jest ważny przez 30 dni i odnawia się automatycznie, chyba że go dezaktywujemy. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*152*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4382.

1 GB na 6 miesięcy

W tej promocji za 4,99 zł użytkownicy T-Mobile na kartę otrzymają jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 1 GB, który będzie ważny przez 183 dni od momentu aktywacji. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*151*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4381.

Źródło: www.telepolis.pl


 20 luty 2018

Red Bull Mobile na kartę - oferta głosowa

W ofercie na kartę pojawiły się dwie nowe taryfy z dedykowanymi im starterami o nominałach 5 zł. Pierwsza z nich dotyczy usług głosowych. Za 30 zł przez 30 dni możemy korzystać bez limitów z rozmów, SMS-ów i MMS-ów, dostaniemy także 20 GB Internetu i dodatkowe bonusy za doładowanie. Z innych taryf możemy przejść tu przy użyciu krótkiego kodu *163*99#.

Do oferty możemy dokupić cztery rodzaje pakietów Internetu.

Lejek po wykorzystaniu pakietów internetowych jest identyczny, jak w ofercie Play na kartę.

Red Bull Mobile na kartę - oferta internetowa

Druga taryfa dotyczy Internetu na kartę. W niej za 30 zł dostaniemy 50 GB Internetu, ale tylko na terenie kraju. Kupując starter za 5 zł, doładowując konto o dodatkowe 25 zł i aktywując nową taryfę kodem *111*970*1# otrzymamy roczną ważność konta i nielimitowany pakiet rozmów, SMS-ów i MMS-ów.

Kolejne, cykliczne pakiety ważne są przez 30 dni i kosztują od 19 zł (1 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y) do 30 zł (50 GB Internetu).

Źródło: www.telepolis.pl


20 listopada 2017

Play nowym liderem na rynku telefonii komórkowej

Już prawie 15 mln aktywnych kart SIM w Polsce jest w sieci Play. O blisko pół miliona mniej ma Orange, który przez lata był pod tym względem numerem jeden. To ważny moment w historii Play, który niemal dokładnie dekadę temu wchodził na nasz rynek.

Pod względem sprzedaży wciąż dominuje ten Orange. Orange po trzech kwartałach miał prawie 8,5 mld zł przychodów ze sprzedaży. Nieco ponad 5 mld zł notował Polkomtel (operator sieci Plus). Dopiero za nimi, na trzeciej pozycji, plasuje się Play, któremu do okrągłych 5 mld zł brakuje 70 mln zł.

Pod tym względem pozycja numer jeden wydaje się być jeszcze długo niezagrożona. Przede wszystkim dzięki usługom sieci stacjonarnej. W końcu Orange jest "spadkobiercą" Telekomunikacji Polskiej.

Konkurencja jednak nie śpi. Sygnałem ostrzegawczym wysłanym w kierunku Orange jest utrata pierwszej pozycji pod względem liczby aktywnych kart SIM, którą gigant zajmował przez ostatnich kilka lat.

Play zwiększył liczbę swoich klientów i na koniec września miał 14 mln 889 tys. aktywnych kart SIM. To o prawie 250 tys. więcej niż rok temu. W tym samym czasie, w wyniku nowych regulacji prawnych, spadła znacząco liczba klientów pre-paid Orange. Mimo jednoczesnego wzrostu o prawie 10 proc. liczby klientów płacących abonament, w sumie Orange ma o pół miliona kart SIM mniej od konkurenta.

Dla Play to ogromny sukces, bo dopiero 10 lat temu dopiero wchodził na polski rynek. W pierwszym roku zdołał pozyskać około 500 tys. klientów. Po pięciu latach dotarł do blisko 10 mln, by teraz z wynikiem wyższym o kolejne 5 mln stanąć na czele rankingu.

Szacuje się, że Play ma tej chwili udział w rynku na poziomie 28,5 proc. W ostatnim kwartale przybywało głównie użytkowników kontraktowych post-paid - ich liczba wzrosła do 9,2 mln na koniec września (przed rokiem było ich 8 mln). Do tego dochodzi 5,7 mln kart pre-paid.

źródło: www.money.pl


20 październik 2017

Tidal za darmo w Play na kartę

Klienci ofert na kartę w sieci Play mogą do końca roku za darmo korzystać z serwisu Tidal.

Promocja, która perwotnie dostęna była do końca wakacji jest obecnie przedłużona do końca roku. Aby z niej skorzystać nalezy:

- zainstalować aplikację na smartfonie z Androidem (na innych systemach nie można aktywować promocji),

- kliknąć wypróbuj, wybrać dowolny utwór i aktywować promocję,

- w SMS-ie potwierdzającym aktywację będzie login i hasło, dzięki któremu z serwisu można będzie korzystać za darmo na dowolnych urządzeniach, bez względu na system operacyjny.

Po zakończeniu okresu promocyjnego będzie można wyłączyć subskrybcję lub korzystać z niej dalej za 17,99 zł mieisęcznie.

źródło: www.telepolis.pl


02 czerwiec 2017

1410 GB danych za doładowanie w Orange Free na kartę

W ofercie Orange free na kartę pojawiła się promocja zmie.niająca bonusy za doładowania. Teraz można zyskać nawet łącznie 1410 GB danych ważne przez 5 miesięcy:

Bonus 1310GB sumuje się z bonusowymi środkami przyznawanymi w ramach promocji "Internet za darmo".

Do 3 czerwca obowiązuje także promocja na doładowania na stronie operatora, Otrzymać można 30% zasilenia. Bonus trafia na konto promocyjne i ważny jest 14 dni. 
 


 

13 kwiecień 2017

Play odNowa

W ofercie odNowa środki po doładowaniu kwotą 5-300 zł mają nieograniczoną ważność. Podobnie jest z pakietami, które są dostępne na numerze do momentu ich wyczerpania.


Play wprowadził tez nowy cennik:

 • minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje 0,29 zł,
 • SMS do wszystkich sieci kosztuje 0,29 zł,
 • w ramach promocji na terenie kraju 500 KB transferu kosztuje 0,01 zł
 • cennikowe 100 KB transferu danych kosztuje 0,12 zł.

 


 

17 marzec 2017

20 GB gratis dla każdego w Tmobile

Sieć T-Mobile rusza z ogólnopolską kampanią promującą ofertę mobilnego Internetu. Każdy klient może dostać gratis 20 GB.

W ramach startującej kampanii każdy klient T-Mobile od 18 marca będzie mógł otrzymać bezpłatnie 20 GB danych do wykorzystania przez minimum 30 dni. By aktywować paczkę na swoim numerze wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści BEST pod numer 80120.

Oferta dotyczy klientów indywidualnych i biznesowych, aktywowana może być dla ofert głosowych oraz internetowych. Klienci usług na kartę oraz Mix będą mieli 30 dni na wykorzystanie promocyjnego pakietu, zaś abonamentowi - minimum pełen cykl rozliczeniowy.


 

06 marzec 2017

Pakiet 9 GB w nju mobile

Nju mobile wprowadza do oferty abonamentowej i na kartę nowy pakiet internetowy. 
Kosztuje o 9 zł i można go uruchomić SMS-em o treści AKT na numer 80355 lub kodem *127*69#.

Pakiet jest ważny 31 dni w ofertach na kartę i do końca okresu rozliczeniowego w ofertach abonamentowych.

Jednocześnie zablokowana została możliwość aktywacji dotychczasowych pakietów:

 • 350 MB, 700 MB, 1,5 GB, 3GB i 8 GB w nju z rachunkiem,
 • więcej Internetu w nju z rachunkiem,
 • jednorazowych pakietów 350 MB, 500 MB, 1,5 GB, 5 GB i cyklicznego pakietu 1,5 GB w nju na kartę,
 • miesio w nju na kartę. 

03 luty 2017

Play przedłuża bonus za rejestrację numeru

Play przedłuża bonus dla osób, które zarejestrują numer na kartę. Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały numeru na kartę w sieci Play nie muszą się jeszcze obawiać, że przepadł on bezpowrotnie. Rejestracja numerów jest możliwa do momentu wygaśnięcia okresu ważności karty.

Jeśli numer zostanie zarejestrowany do 17 lutego, to będzie można dodatkowo skorzystać z bonusu za rejestrację. Play ma kilka wariantów bonusu za rejestrację, a jego wysokość zależy od stażu numeru:

 • 100 GB, rok ważności konta - dla klientów Play Internet na kartę,
 • 100 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla nowych klientów,
 • 200 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla numerów ze stażem w sieci 1-2 lata,
 • 300 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 2-3 lata,
 • 400 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 3-4 lata,
 • 500 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż powyżej 4 lat.


Bonusy są ważne przez 30 dni. Aby je uruchomić należy wysłać SMS-a o treści START.300 na numer 111 lub skorzystać z kodu *111*388*1# 

15 grudnia 2016

Zaproś znajomego do przeniesienia numeru do Orange na kartę

Osoby, które namówią innego użytkownika do rejestracji numeru w Orange na kartę otrzymają pakiet 200 GB, nielimitowanych rozmów i SMS-ów. 

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a pod numer 80156 w treści wpisując numer komórkowy znajomego z innej sieci. Jeśli ten numer zostanie przeniesiony do Orange na kartę w ciągu 30 dni, to zarówno osoba polecana, jak i polecająca otrzyma w prezencie - 200 GB oraz pakiet nielimitowanych rozmów (na stacjonarne też) i SMS-ów na okres 60 dni. 

Promocja potrwa do 18 stycznia 2017 roku oraz nie dotyczy użytkowników ofert Minutofon i Zetafon. 

źródło: www.telepolis.pl

 


5 grudnia 2016 

Orange: 100 GB za podanie adersu przy rejestracji numeru

Klienci Orange, którzy podadzą podczas rejestracji numeru na kartę swoje dane adresowe otrzymają dodatkowy bonus w postaci pakietu 100 GB. 

Opisywana promocja jest dostępna już od 21 listopada. Każdy klient, który podczas rejestracji poda dodatkowo swoje dane adresowe - kod pocztowy, miejscowość, ulicę i numer domu/mieszkania otrzyma dodatkowy pakiet 100 GB. Adres musi być podany podczas rejestracji numeru. Promocja nie obejmuje osób, które uzupełnią dane po rejestracji.

Dodatkowe 100 GB nie wyklucza się z podstawowym bonusem za rejestrację - 1000 zł i 100 GB i też jest ważny przez 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści START na numer 80590

Promocja obowiązuje do 28 lutego 2017 roku. 

źródło: www.telepolis.pl


24 listopada 2016

 Kartę Virgin Mobile zarejestrujesz w eurobanku

Virgin Mobile powiększa liczbę punktów, w których można zarejestrować numer na kartę. Od 16 listopada dołączyły do nich placówki eurobanku. 

Od teraz klienci Virgin Mobile będą mogli zarejestrować karty SIM w ponad 270 placówkach banku. Aby zarejestrować numer wystarczy przyjść do wybranej placówki z dowodem osobistym lub innym ważnym dokumentem tożsamości oraz mieć ze sobą kartę SIM, która ma zostać zarejestrowana. 

źródło: www.telepolis.pl


14 listopada 2016

 Orange:  Rejestracja numeru przez serwis transakcyjny banku

Od dzisiaj Orange jako pierwszy operator w Polsce we współpracy z BlueMedia rozpoczął proces rejestracji prepaid online za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku Millennium.

Jest to pierwsze rozwiązanie, w ramach którego klienci mogą zarejestrować swój numer na kartę prepaid bez wychodzenia z domu czy czekania na kuriera - cała operacja odbywa się on-line. Bank dokonuje procedury weryfikacji danych na podstawie informacji posiadanych w swoich systemach.

By złożyć wniosek w serwisie transakcyjnym Millennium należy zalogować się, następnie wybrać zakładkę "bankowość mobilna" oraz "zarejestruj numer na kartę".

W kolejnym etapie klienci podają numer telefonu oraz numer seryjny karty SIM. Ten drugi można znaleźć na karcie SIM, na opakowaniu lub sprawdzić wysyłając bezpłatny SMS o treści numer na numer 80190. W odpowiedzi wysyłana jest wiadomość z informacją czy numer jest zarejestrowany, jaki jest numer telefonu oraz właśnie numer seryjny karty SIM.

Powyższe dane system bankowy uzupełnia o imię, nazwisko oraz nr PESEL, a klient je akceptuje. Później, bezpiecznym łączem bank Millenium przesyła dane do Orange. O tym, że numer został zarejestrowany, sieć informuje SMS-em.

Planowane jest wdrożenie usługi rejestracji numerów w kolejnych bankach.

źródło: ww.telepolis.pl


08 listopada 2016

Numery Lycamobile zarejestrujesz w kiosku Ruch

 Lycamobile rozszerza możliwości rejestracji numerów na kartę, dodając obsługę zleceń w punktach Ruchu. 

Od 4 listopada klienci Lycamobile mogą zarejestrować numery na kartę w punktach Ruchu. Tym samym, to kolejny operator, którego numery można zarejestrować w popularnej sieci kiosków i salonów prasowych. 

Oprócz tego operator uruchomił na swojej stronie internetowej wyszukiwarkę punktów, w których można zarejestrować swój numer. Wyszukiwarka jest dostępna pod www.lycamobile.pl/po/resellers

źródło: www.telepolis.pl


07 listopada 2016

Konkurs z iPhone'ami za rejestrację numeru w Play

Play wystartował z konkursem, w ramach którego po zarejestrowaniu numeru można wygrać iPhone'a 7. 

Zasady działania konkursu są proste.

Należy:

zarejestrować numer w salonie Play,

zrobić sobie selfie w salonie Play,

zamieścić zdjęcie w na Facebooku lub Instagramie i opisać je hashtagiem #akcjarejestracja i oznaczyć na zdjęciu profil Play.

Raz w tygodniu specjalna komisja wyłoni zwycięzce, który otrzyma iPhone'a 7. 

źródło: www.telepolis.pl


02 listopada 2016

 Zestawienie bonusów za rejestrację numerów na kartę

Operatorzy prześcigają się w promocjach dla osób rejestrujących numery na kartę. Jako, że powoli zbliża się ostateczny termin rejestracji, zebraliśmy w jednej wiadomości wszystkie aktualne bonusy za rejestrację w każdej z sieci. 

 Orange i nju mobile

Od 14 października dostępny jest nowy, większy niż do tej pory, bonus dla osób rejestrujących numer w sieci Orange i nju mobile. Aktualnie jest to 1000 zł do wykorzystania na rozmowy (na numery stacjonarne też), SMS-y, MMS-y i transmisję danych oraz 100 GB. Bonus można wykorzystać przez 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści BONUS pod numer 80028. Promocja jest też dostępna dla osób przenoszących numer do sieci i jest ważna do 30 listopada. Dodać trzeba, że przenoszący numer do Orange może skorzystać, że specjalnie przygotowanych ofert np. nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 18GB danych za 28 zł. 

Play, RedBull Mobile i Fakt Mobile

Play posiada kilka wariantów rejestracji numerów. Dla osób mających już numer w sieci jego wysokość zależy od stażu numeru (dotyczy również RedBull Mobile i Fakt Mobile):

100 GB, rok ważności konta - dla klientów Play Internet na kartę,

100 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla nowych klientów,

200 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla numerów ze stażem w sieci 1-2 lata,

300 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 2-3 lata,

400 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 3-4 lata,

500 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż powyżej 4 lat.

Bonusy są ważne przez 30 dni.

Osoby przenoszące numer do sieci Play dostaną konto ważne rok, pakiet 20 GB oraz 200 zł i w tym przypadku bonusy są ważne przez 60 dni. Pakiety złotówek mogą być wykorzystane na połączenia do wszystkich sieci (w tym numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y. Aby skorzystać z promocji należy skorzystać z krótkiego kodu *111*300*1#, wysłać SMS-a o treści START.300 na numer 111) lub uruchomić go po zalogowaniu do swojego konta na Play24. 

Promocja obowiązuje do 1 lutego 2017 roku. 

T-Mobile, Heyah i tuBiedronka

Klienci rejestrujący numer w T-Mobile i Heyah otrzymają pakiet 10 GB dodawany do każdego doładowania za minimum 25 zł przez rok (maksymalnie jeden raz na 30 dni), nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci przez 30 dni oraz rok ważności konta. Pakiet internetowy za doładowanie należy uruchomić SMS-em o treści TAK na numer 80575, dwa pozostałe bonusy uruchamiają się automatycznie. 

Osoby przenoszące numer do T-Mobile otrzymają za 25 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, nielimitowane SMS-y i nielimitowany Internet przez trzy okresu rozliczeniowe (potem 10 GB co miesiąc). Ta promocja obowiązuje do 3 stycznia 2017 roku. t-mobile cały czas ma na swojej stronie regulamin, wg którego promocja kończy się 30 września 2016 roku, ale regulamin na stronie Heyah mówi o końcu promocji 1 lutego 2017 roku.

Klienci sieci tuBiedronka za rejestrację numeru otrzymują konto ważne rok

Plus i Plush na kartę

Klienci rejestrujący numer w Plusie na kartę otrzymają 500 zł (na połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, SMS-y, MMS-y i transmisję danych), 50 GB oraz rok ważności konta. Bonus jest ważny przez 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści BONUS na numer 80110. Klienci Plusha na kartę za rejestrację otrzymują 500 zł i 50 GB na 30 dni. Bonus uruchamiany jest w taki sam sposób. 

Osoby przenoszące numer do Plusa otrzymają 50% rabatu na jedną z wybranych promocji:

bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne,

bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i bezpieczny pakiet internetowy

rozmowy i SMS-y do wszystkich na komórki bez limitu i bezpieczny pakiet internetowy 6 GB.

Promocje są ważne do 1 lutego 2017 roku.

Virgin Mobile

Każdy klient rejestrujący numer w Virgin Mobile otrzymuje bonus w postaci zwrotu 50% wartości pakietów #WSZYSTKO: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ lub #DLAMNIESUPER przez dwa okresy rozliczeniowe. Aby uruchomić bonus należy skorzystać z krótkiego kodu *222*50#. Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2017 roku. 

lajt mobile

Osoby rejestrujące numer w laj mobile otrzymają podwójną wartość doładowania. Premiowane jest zasilenie konta dowolną kwotą w przedziale 1-500 zł. Promocja jest uruchamiana automatycznie i obowiązuje do odwołania. 

Mobile Vikings

Dla wszystkich, którzy zarejestrują numer na kartę w Mobile Vikings, przewidziano bonus w postaci darmowych 10 GB Internetu oraz nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne na okres 31 dni. Osoby korzystające jedynie z oferty Internetu mobilnego otrzymają w prezencie 14 GB Internetu na okres 60 dni. Warunkiem skorzystania z bonusu jest doładowanie konta kwotą minimum 10 zł w ofercie głosowej i 20 zł w ofercie Internetu mobilnego. 

Bonus można uruchomić po zalogowaniu się do swojego konta na stronie internetowej operatora. Promocja obowiązuje do 1 lutego 2017 roku. 

wRodzinie

Rejestrując numer - poza 24 miesięczną ważnością konta (po doładowaniu konta), klienci wRodzinie otrzymują pół roku rozmów wewnątrz sieci wRodzinie za darmo.

Aktywacja bonusu następuje po formalnym potwierdzeniu dokonania rejestracji numeru przez operatora.

Informacje o rejestracji

Szczegółowe informacje dotyczące formy rejestracji oraz dostępnych punktach, w których można jej dokonać, znajdują się na specjalnie stworzonych stronach internetowych. Wszystkie niezbędne adresy znajdują się poniżej:

Orange

nju mobile,

Play,

RedBull Mobile,

T-Mobile,

Heyah,

tuBiedronka,

Plus,

Plush,

Virgin Mobile,

lajt mobile,

wRodzinie,

Mobile Vikings.

źródło: www.telepolis.pl


24 października 2016

 T-Mobile: Roczna ważność konta za zarejestrowanie numeru

Od 20 października klienci chcący zarejestrować swój numer w T-Mobile, będą mogli to zrobić także za pośrednictwem kuriera. Dla tych którzy wybiorą ten sposób rejestracji operator przygotował bonus w postaci rocznej ważności konta.

By skorzystać z tej możliwości wystarczy wypełnić wniosek pod tym adresem lub złożyć dyspozycję za pośrednictwem Infolinii Rejestracyjnej (606 606 606). Usługa jest bezpłatna. Dostępność analogicznej oferty wcześniej ogłosiła tuBiedronka.

Uwaga, warunkiem otrzymania bonusu jest akceptacja zgód marketingowych, zgody na przetwarzanie danych transmisyjnych oraz zgody na przetwarzanie przez operatora danych dla celów marketingowych również po zakończeniu Rocznej Ważności Konta.

Dodatkowo klienci w dalszym ciągu korzystać będą mogli z nawet rocznego darmowego Internetu i darmowych połączeń do wszystkich sieci przez 30 dni.

źródło:www.telepolis.pl


24 października 2016

 

T-Mobile na Kartę: No-limit za 25 zł

Od 22 października obowiązywać będzie nowa promocja dla osób przenoszących numer do T-Mobile na Kartę. Nielimitowana oferta kosztuje 25 zł.

Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść swój numer pre-paid do T-Mobile w czasie trwania promocji w cenie 25 zł miesięcznie otrzymają:

*nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych,

*nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych,

*nielimitowany Internet przez 3 pełne cykle rozliczeniowe (a potem 10 GB).

Aby skorzystać z oferty, po przeniesieniu numeru wystarczy doładować go kwotą min. 25 zł - oferta aktywuje się automatycznie. Warto przy tym pamiętać, że w dalszym ciągu obowiązuje podwójne doładowanie w t-mobile na Kartę. Nawet więc po wykorzystaniu docelowego, 10 GB pakietu danych - można będzie dalej korzystać z sieci według regularnych stawek.

źródło: www.telepolis.pl


 21 października 2016

Rejestracja numerów Plusa na kartę na stacjach Statoil

Klienci usług na kartę Plusa mogą rejestrować swoje numery na stacjach benzynowych Statoil. Możliwość rejestracji na 190 własnych stacjach koncernu mają zarówno osoby dopiero kupujące startery Plusa, jak i dotychczasowi użytkownicy usług operatora. 

Łącznie to już ponad 8800 punktów sprzedaży na terenie całego kraju, w których można zarejestrować numery Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę. Można to zrobić w 1300 salonach Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci Neonet,1800 kioskach sieci Ruch, 4600 placówkach Poczty Polskiej, 670 sklepach Relay, Inmedio i 1Minute oraz 190 własnych stacjach Statoil.

źródło: www. telepolis.pl


17 października 2016

Orange i nju mobile przywracają i podwajają bonus za rejestrację numeru

1000 zł i pakiet 100 GB - tyle można dostać od Orange i nju mobile za rejestrację numeru na kartę. 

Aby skorzystać z promocji należy, po zarejestrowaniu numeru, wysłać SMS-a o treści BONUS pod numer 80028. Promocja obejmuje nie tylko świeżo zarejestrowane numery, ale również numery przenoszone z innej sieci. W ramach bonusu klienci otrzymają 1000 zł do wykorzystania na rozmowy (na numery stacjonarne też), SMS-y, MMS-y i transmisję danych oraz 100 GB do wykorzystania przez 30 dni. 

Bonus jest dostępny również w nju mobile. Zasady i sposób jego uruchomienia jest identyczny jak w przypadku Orange.    

źródło: www.telepolis.pl 


06 października 2016

Bilet do kina po doładowniu w Plusie na kartę

Wystartowała promocja dla klientów usług na kartę w sieci Plus, w której za doładowanie konta za minimum 30 zł można otrzymać pojedynczy bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy. 

Promocja Bilet do kina po doładowaniu dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług na kartę oferowanych przez operatora sieci Plus. W ramach promocji klienci mogą otrzymać pojedynczy bilet do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX) w zamian za doładowanie min. 30 zł. 

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na nr 80120 bezpłatnego SMS-a o treści BILET, a następnie doładować swoje konto za minimum 30 zł. Klienci którzy otrzymają kod na bilet zostaną poinformowani o tym wiadomością SMS. Otrzymany kod należy wymienić w kasie kina na bilet na film 2D w sieci kin Cinema City, których lista jest dostępna na stronie www.cinema-city.pl/cinemas. Liczba kodów jest ograniczona i zostaną one przyznane pierwszym 1954 klientom, którzy w okresie trwania promocji spełnią jej warunki, natomiast pozostali otrzymają jednorazowy Pakiet internetowy 1 GB ważny przez 14 dni. 

Promocja Bilet do kina po doładowaniu trwa do 31 października, natomiast kody są ważne do 13 grudnia bieżącego roku. 

źródło:www.telepolis.pl

 


05 października 2016

7 tys. punktów rejestracji numerów Virgin Mobile

Do dyspozycji klientów Virgin Mobile jest już blisko 7 tys. punktów stacjonarnych, w których można zarejestrować numer. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. Teraz w większości punktów klienci mogą także potwierdzić dane wpisane w formularzu online. Numer na kartę w Virgin Mobile można zarejestrować w 1785 kioskach sieci RUCH, 85 punktach Telakces, na wszystkich 190 stacjach Statoil, w 693 lokalizacjach sieci Inmedio, Relay, Virgin, 1Minute i w 4031 niezależnych punktach partnerskich. W każdym z blisko 7 tys. punktów w całej Polsce można zarejestrować karty już aktywne oraz nowe. W większości klienci mogą też potwierdzić swoje dane wprowadzone w formularzu online i tym samym dokończyć proces rejestracji rozpoczęty na stronie www. Do końca roku operator planuje zwiększenie liczby stacjonarnych punktów rejestracji do kilkunastu tysięcy. 

Oprócz rejestracji stacjonarnej, klienci Virgin Mobile nadal mogą zarejestrować numer bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz online i potwierdzić dane podczas wizyty bezpłatnego kuriera. 

źródło: www.telepolis.pl

 


05 września 2016

Podwójne doładowania w T-Mobile na kartę

3 września T-Mobile wprowadza stałe podwójne doładowania w T-Mobile na kartę - dla wszystkich, bez dodatkowych warunków i za każdym razem.

W ramach oferty użytkownicy t-mobile na Kartę i Internet na Kartę po każdym doładowaniu konta otrzymają automatycznie bonus w postaci Super Złotówek o równowartości kwoty doładowania - niezależnie od jego wysokości.

Super Złotówki można otrzymać dowolną ilość razy (bonusowe jednostki kumulują się) i wykorzystać na dowolne usługi takie jak krajowe połączenia, SMS-y, MMS-y, pakietową transmisję danych oraz na zakup lub odnowienie usług na koncie użytkownika. Stan bonusu można sprawdzić w każdej chwili, wpisując na telefonie kod *101#.

Okres ważności bonusowych Super Złotówek dla użytkowników taryfy Frii w t-mobile na kartę przedstawia się następująco:

5 - 9 zł - 5 dni,

10 - 24 zł - 10 dni,

25 - 49 zł - 31 dni,

50 - 500 zł - 100 dni.

Okres ważności Super złotówek dla pozostałych taryf T-Mobile na kartę:

5 - 9 zł - 5 dni,

10 - 24 zł - 7 dni,

25 - 49 zł - 31 dni,

50 - 99 zł - 92 dni,

100 - 149 zł - 123 dni,

150 - 500 zł - 183 dni.

Z treści komunikatu wynika, że oferta podwójnych doładowań wprowadzona została na stałe. Jednak w regulaminie pojawia się data graniczna - oferta obowiązuje do odwołania, ale nie dłużej niż do 31 grudnia 2016 roku.

źródło:www.telepolis.pl


30 sierpnia 2016

Kampania promująca rejestrowanie numerów Plusha

500 zł i 50 GB transferu ważne przez 1 miesiąc otrzymać można po zarejestrowaniu numeru w ofercie Plush na kartę. Sieć Plus postanowiła przypomnieć o tej promocji.

Aby zarejestrować numer w Plush na kartę wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) i ukończone 13 lat. Rejestracji dokonać można w 8.640 punktach na terenie całego kraju: salonyPlusa lub Cyfrowego Polsatu (jest ich około 1300), sklepy sieci NEONET (270), kioski sieci RUCH (1800), placówki Poczty Polskiej (4600), a także sklepy Relay, Inmedio i 1Minute (670).

Po zarejestrowaniu numeru, darmowe pakiety włącza się bezpłatnym SMS-em o treści BONUS wysyłanym na numer 80110.

źródło: www.telepolis.pl

 


29 sierpnia 2016

Orange uruchomił rejestrację numerów SMS-em

Aby skorzystać z oferty wystarczy z numeru, który ma być zarejestrowany wysłać bezpłatny SMS na numer 80280 w treści wpisując inny, zarejestrowany już numer Orange (na kartę, abonamentowy lub Mix).

Wskazana osoba otrzyma SMS z prośbą o zgodę na rejestrację i wystarczy, że odpowie na tego SMS-a TAK (bezpłatnie). Z usługi można skorzystać nawet z nowo aktywowanego numeru.

Drugą z metod jest aktywowanie numeru prepaid z poziomu zarejestrowanego już numeru w Orange. Procedura działa analogicznie, z tym że na bezpłatny numer 80280 wysyłamy w treści SMS-a numer telefonu, który ma być zarejestrowany. Na ten numer przychodzi prośba o potwierdzenie rejestracji odpowiedzią TAK.

Podobnie jak przy rejestracji w salonach sieci czy innych wyznaczonych placówkach, klienci otrzymują bonus w postaci 1000 minut i 10 GB transferu, ważny przez 30 dni. Promocja obowiązuje w tym kształcie do 15 września.

Możliwość rejestrowania numerów na kartę SMS-em dostępna jest zarówno dla klientów usług Orange, jak i Nju mobile, z zastrzeżeniem jednak, że może odbywać się w obrębie jednej marki. Numerem z Orange nie zarejestrujemy więc karty Nju mobile i odwrotnie.

źródło: www.telepolis.pl

 


16 sierpnia 2016

 Orange: większe bonusy w Orange Free na kartę

Orange ponownie zwiększa pakiety Internetowe w Orange Free na kartę. Przy doładowaniu za 100 zł można otrzymać pakiet 50 GB. 

Wraz z każdym doładowaniem konta, w ciągu 24 godzin od zasilenia klienci Orange Free na kartę otrzymują też bonus w postaci pakietu internetowego. Jest on wykorzystywany w pierwszej kolejności, przed środkami z doładowań. Od 11 sierpnia bonusy wyglądają następująco: 

Kwota doładowania Bonus Ważność bonusu 

5 zł 500 MB 2 dni 

10 zł 1 GB 5 dni 

25/30 zł 10 GB 1 miesiąc 

50 zł 15 GB 3 miesiące 

100 zł 50 GB 5 miesięcy 

200 zł 100 GB 5 miesięcy 

źródło: www.telepolis.pl


16 sierpnia 2016

Rejestracja numerów 4 największych sieci dostępna w placówkach Poczty Polskiej

Poczta Polska poinformowała, że w jej placówkach można już zarejestrować numery wszystkich czterech największych polskich sieci komórkowych. Dzisiaj dołączył Plus

Klienci sieci Orange, Play, Plus i T-Mobile mogą zarejestrować swoje numery na kartę w jednej z 4600 placówek Poczty Polskiej.

Rejestracja karty pre-paid w placówkach Poczty Polskiej to przede wszystkim bezpieczeństwo ochrony danych osobowych i możliwość polegania na sprawdzonej i bezpiecznej firmie z największą liczba punktów sprzedaży - mówi Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Przy rejestracji konieczne jest posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport, karta stałego pobytu). Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości.

źródło: www.telepolis.pl 


10 sierpnia 2016

Nowe bonusy za rejestrację numeru w T-Mobile

Klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka otrzymują w bonusie za rejestrację numeru możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz do nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni. 

Z bonusu mogą skorzystać wszyscy klienci, bez względu na to kiedy zarejestrowali numer. Promocja jest uruchamiana automatycznie dla każdego numeru. 

Bonus za rejestrację w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka to:

 - nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni,

 - pakiet 10 GB danych na 30 dni do 12 razy w ciągu 1 roku.

Aby skorzystać z promocji, posiadacze już zarejestrowanych numerów muszą wysłać SMS-a o treści TAK pod numer 80575 i postępować zgodnie z otrzymaną instrukcją. Należy to zrobić do 8 września.

Osoby, które jeszcze nie rejestrowały numeru, takiego SMS-a muszą wysłać w ciągu 30 dni po jego zarejestrowaniu. 

Zestaw bonusów: nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 zł w przypadku klientów t-mobile na kartę lub Heyah oraz 20 złotych w przypadku klientów tuBiedronka. Kolejne 11 bonusów po 10GB każdy zostaną przyznane po 11 doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni. 

źródło: www.telepolis.pl

 


09 sierpnia 2016

Numery Plusa można zarejestrować w salonach Neonetu

Sieć Plus poinformowała w komunikacie o możliwości rejestrowania numerów na kartę również w salonach sieci Neonet.

Jak wylicza Plus, daje to już łącznie 3370 punktów sprzedaży, w których klienci mogą zarejestrować swoje numery, chroniąc się tym samym przed ryzykiem ich zablokowania.

By zarejestrować swój numer prepaid wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport), bądź kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatny SMS o treści KARTA na numer 80105.

Dane użytkowników rejestrujących numer w Neonecie trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

źródło: telepolis.pl

 


08 sierpnia 2016

Rejestracja numerów Orange w placówkach Poczty Polskiej

Orange poszerzył możliwości rejestracji kart SIM o kolejne punkty - tym razem o placówki Poczty Polskiej. 

Obecnie klienci chcący zarejestrować swój numer mogą oprócz tych placówek skorzystać także z salonów Orange, punktów Ruch oraz sklepów mediaexpert, Saturn i Media Markt. 

Listę dostępnych punktów można sprawdzić na mapie w serwisie www.zarejestrujnumer.pl. 

źródło: www.telepolis.pl


04 sierpnia 2016

Virgin Mobile: rejestracja kart bez wychodzenia z domu

Virgin Mobile, uruchamia wygodną rejestrację numerów na kartę i przygotował dodatkowy bonus dla klientów. 

Rejestrację kart Virgin Mobile można przeprowadzić w punktach stacjonarnych Telakces, punktach partnerskich GSM oraz w sieci handlowej Ruch. Kartę zarejestrować można również wypełniając formularz online. Po wysłaniu formularza konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości: poprzez zamówienie bezpłatnego kuriera lub udając się do jednego z punktów partnerskich, których adresy dostępne są na stronie Virgin Mobile. 

Klienci, którzy zarejestrują numer otrzymają bonus, dzięki któremu otrzymają zwrot 50% opłat za aktywację lub odnowienie dwóch Pakietów #WSZYSTKO: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER. 

 

źródło: www.telepolis.pl

Koszyk jest pusty

ZALOGUJ SIĘ
Adres E-mail:
Hasło:


POMOC

Nowe konto
Jeżeli nie masz jeszcze konta i chcesz się zarejestrować kliknij tutaj.
Nie pamiętasz hasła?
Jeżeli masz już swoje konto i nie pamiętasz hasła kliknij tutaj.
Bezpieczne logowanie
Jeżeli chcesz, aby podczas logowania używać protokołu SSL kliknij tutaj.


Copyright © Startówki.pl 2002 - 2009
Portal Miejski Bialystok